Mēs darām vairāk, nekā no mums sagaida
FITNESA KLUBS
OWLGYM

IEGUVUMI

Bezmaksas pazemes autostāvvieta
Mūsu teritorijā ir pieejama bezmaksas pazemes autostāvvieta ar barjeru un videonovērošanu, lai treniņa laikā nav jāuztraucas par savas automašīnas drošību! Mūsu auto novietnes vietas var identificēt pēc mūsu kluba logotipa. Ja jūs izmantojat pirmreizējo bezmaksas apmeklējumu, tad zvaniet mums un barjeru mēs jums atvērsim. Nākošajām apmeklējuma reizēm parādīsim kā barjeru atvērt pašiem.
Sertificēti treneri
Izvēloties sev personīgo treneri, jums tiks individuāli piemeklēti vingrinājumi, pielāgota to tehnika atbilstoši vēlmēm un fiziskajai sagatavotībai, sniegti profesionāli padomi gan vingrojumu izpildē, gan uztura jautājumos, kas palīdzēs arī turpmāk nodrošināt veiksmīgu treniņu procesu un virzīties tuvāk savam sportiskajam mērķim.
Dzeramais ūdens

Aizmirsāt ūdeni mājās? Neuztraucieties, mūsu fitnesa klubā vienmēr klientiem ir pieejams bezmaksas dzeramais ūdens, lai remdētu slāpes treniņa laikā un pēc tā.

Somu pirts
Pēc produktīva treniņa ikviens ir pelnījis atpūtu un relaksāciju un arī par to mēs esam padomājuši. Mūsu telpās ir pieejama somu pirts 90 grādu temperatūrā.
VENTILĀCIJA
Fizisko treniņu laikā gaisa cirkulācija ir ļoti svarīga, tāpēc mūsu sporta klubā gaisa apmaiņa notiek ik pēc 15 minūtēm. Pie mums ir tik patīkama gaisotne un temperatūra, ka ik viens šeit jutīsies komfortabli.
Dušas želeja
Mūsu sporta kluba dušas kabīnēs ikvienam ir pieejama dušas želeja, lai būtu viena lieta mazāk, par ko jums uztraukties, ja aizmirsies paņemt līdzi uz treniņu savas dušas lietas.
Jaunākais sporta aprīkojums
Profesionāls sporta klubu aprīkojums MATRIX un brīvā svara vingrinājumu zona, svari, fitnesa piederumi, atsevišķa stiepšanās zona. Mums ir VISS, lai uzlabotu jūsu treniņu procesu.
KORPORATĪVAJIEM KLIENTIEM
Mēs aicinām jūs apsvērt korporatīvās sadarbības iespējas, nodrošinot jūsu uzņēmumam OWL GYM fitnesa pakalpojumus. Mēs parūpēsimies par jūsu darbiniekiem stiprinot viņu fizisko un mentālo veselību caur sportiskām aktivitātēm un tādējādi arī paaugstinot darbinieku darba produktivitāti. Sadarbībai lūdzam sazināties ar mums e-pastā vai telefoniski.
ABONEMENTI
IEPAZĪŠANĀS APMĒKLEJUMS
Jums ir iespēja apmeklēt klubu bez maksas
€0
 • Apmeklējuma laiks 8:00 - 22:00
 • 1 reize (var izmantot tikai vienu reizi)
 • Visi pakalpojumi iekļauti
PIERAKSTĪTIES
Abonements DIENAS
Ierobežots kluba apmeklējums
€30
 • Apmeklējuma laiks 8:00 - 16:00
 • Neierobežots apmeklējums mēnesī
 • Visi pakalpojumi iekļauti
KOMANDA
Mūsu fitnesa kluba treneriem ir visas nepieciešamās profesionālās iemaņas un viņi pastāvīgi uzlabo savu kvalifikāciju
 • ĪPAŠNIEKS

  TRENERIS

  Vienīgais cilvēks, kuru tev ir jāvar pārspēt esi TU pats!

 • TRENERE

  Nebaidieties atšķirties. Baidieties būt kā visi citi.

 • TRENERIS

  Kļūstot spēcīgam jāmācās šo spēku pareizi izmantot un kontrolēt.

PAR MUMS

Vairāk nekā 1500 cilvēku jau ir izvēlējušies OWLGYM


OWLGYM fitnesa klubs ir plaša fitnesa telpa, kas aprīkota ar modernu sporta aprīkojumu un profesionālu klimata kontroles un ventilācijas sistēmu, lai jūs justos ērti treniņa laikā jebkuros laikapstākļos.


Pie mums uz trenažieru izmantošanu nav jāgaida rindā, jo aprīkojums ir plašs un visiem pieejams. Rīkojam dažādus fitnesa projektus un grupas atšķirīgiem mērķiem - spēka treniņi, stepu izmantošana, TRX sistēmas, CORE, stiepšanās, HIIT, joga, kardio, bokss un arī fiziskā sagatavotība bērniem. Pie mums Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko programmu, kas palīdzēs sasniegt Jūsu vēlamo mērķi.


Mūsu fitnesa klubā ir nokomplektēta profesionāla fitnesa treneru komanda un mēs ikvienam palīdzēsim izvēlēties treneri katra fitnesa mērķim - ķermeņa tauku procenta samazināšanai, muskuļu masas pieaugumam vai esošā ķermeņa stāvokļa/svara uzturēšanai un vispārīgo fizisko spēju attīstībai.

Pēc treniņa piedāvājam jums reklasēties un atpūsties mūsu somu pirtī.

Tas viss bez apmeklējumu skaita ierobežojumiem!


Gaidām jūs OWLGYM!

FITNESA KLUBA ZONAS

 • SPORTA ZĀLE
 • BOKSS
 • CROSSFIT
 • ZĀLE GRUPU NODARBĪBĀM
 • BĒRNU APMĀCĪBA
 • INDIVIDUĀLIE TRENIŅI
 • SOMU PIRTS (SAUNA)

Trenažieru zāle:

· Vairāk nekā 50 Life Fitness trenažieru;

· Kardio zona: eliptiskie un skriešanas (celiņi) trenažieri un velotrenažieri;

· Brīvo svaru zona: hanteļu klāsts līdz 50 kg;

· Funkcionālo treniņu sistēmas.

Ūnijas 82, Rīga
+37127027627
info@owlgym.lv
Darba dienas
8:00 - 22:00
Sestdienas
9:00 - 14:00
INFORMĀCIJA par iespēju apmeklēt sporta klubu ārkārtas situācijas laikā!
Sakarā ar izmaiņām Ministru kabineta noteikumos Nr.360 un ierobežojumiem sporta klubu apmeklējumā, personām, kuras var uzrādīt
sadarbspējīgu Covid-19 digitālo sertifikātu ir iespēja apmeklēt trenažieru zāli pirms tam piesakot savu apmeklējumu.
Privātuma politika | Visas tiesības aizsargātas

SIA "OFPPRO" №40103984235
Šī vietne izmanto sīkdatnes. Dažas mūsu izmantotās sīkdatnes tiek izmantotas reklāmas nolūkos, bet citas palīdz mums padarīt lietotāja pieredzi personīgāku. Izmantojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
APSTIPRINĀT