Lai pieteiktu savu dalību projektā, aizpildiet pieteikuma anketu "YOU CAN DO IT".
Mēs katru dienu cītīgi strādājam, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt savu mērķi!
Vārds Uzvārds
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasts
Kāds ir jūsu vēlamais mērķis piedaloties projektā?
Vai jums ir kādas veselības problēmas/ierobežojumi? (Ja jā, tad kādi?)
Kurā grupā jūs vēlētos piedalīties?
Iesniedzot savus datus, jūs apstiprināt, ka piekrītat Owl Gym privātuma politikai.

YOU CAN DO IT

FITNESA PROJEKTS

Šis projekts ir paredzēts tiem, kuri vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti nepiemērojot ikdienā striktus ierobežojumus.


Vai vēlaties uzlabot savu fizisko formu un samazināt ķermeņa tauku procentu? Esat pareizajā vietā! Piedaloties projektā jums būs spēcīgs atbalsts un neizsmeļama motivācija, kas nodrošinās vēlmi apmeklēt treniņus un palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Jūs kļūsiet pārliecinātāks un to pamanīs arī apkārtējie.


Projekta YOU CAN DO IT dalībnieki 12 nedēļu garumā trenēsies fitnesa klubā OWLGYM mūsu komandas treneru uzraudzībā, lai pēc iespējas īsākā laikā sasniegtu maksimālu rezultātu.


Projekts sadalīts trīs etapos - trīs mēnešu garumā, lai radītu paliekošus rezultātus! Projekta mērķis ir efektīvi samazināt ķermeņa tauku procentu un celt katra dalībnieka pašapziņu un pašnovērtējumu.

INDIVIDUĀLA PIEEJA JŪSU MĒRĶIEM
Mēs piedāvājam visaptverošu risinājumu, kas sevī ietver visu,
lai fitness varētu viegli iekļauties jūsu ikdienas dzīvē
KAM PAREDZĒTS PROJEKTS?
Projekts paredzēts vīriešiem un sievietēm, kuri vēlas izmainīt ķermeņa kompozīciju un savā ikdienā ieviest veselīgākus ieradumus. Fiziskās sagatvotības līmenis, treniņu intensitāte un daudzums var tikt pielāgots pateicoties projekta norises laikam.

TRANSFORMĀCIJA

Šo projektu esam radījuši tiem, kas vēlas kvalitatīvi un paliekoši mainīt sava ķermeņa kompozīciju, iegūstot kāroto figūru un ieviešot ikdienā veselīgākus ieradumus. Viss ir vienkārši - uzlabojot sevi, uzlabojas arī tava dzīves kvalitāte!

KOMPLEKSA PIEEJA

Projektā nodrošinām visu nepieciešamo, lai katrs sasniegtu savu mērķi. Treniņi profesionāļu pavadībā, komanda ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuri viens otru motivē un atbalsta, uztura konsultācijas un daudz kas cits jūsu ērtībām!

TEHNOLOĢIJA "YOU CAN DO IT"

Mūsu projektu pamatā ir unikālā tehnoloģija, kuru YOU CAN DO IT fitnesa projektam izstrādājam ar iepriekš rūpīgi veidotu treniņu un uztura programmu, pateicoties kurai ir iespējams paredzēt sasniegto beigu rezultātu! Esam pārbaudījuši - tas strādā un neliks jums vilties!

KOMANDAS TRENIŅI

OWLGYM TEAM ir unikāls apmācības formāts, kas strādā tā, lai uzturētu jums nezūdošu motivāciju!
KAS ir iekļauts projektā?
Fitnesa projekts piedāvā risinājumu kopu visam nepieciešamajam: konsultācijas par sabalansētu uzturu, treniņu dažādība un individuālu pieeja, nekā lieka, nekādu striktu ierobežojumu!
48 TRENIŅI AR OWLGYM TRENERI
Projekta YOU CAN DO IT dalībnieki 12 nedēļas trenēsies fitnesa klubā OWLGYM pieredzējušas un profesionālas treneru komandas uzraudzībā, lai pēc iespējas īsākā laikā sasniegtu maksimālu rezultātu.
KARDIO PROGRAMMA
Projekts YOU CAN DO IT piedāvā vislielāko kardio treniņu dažādību vēl labāku rezultātu sasniegšanai. Kardio treniņu programma, kuru izstrādā OWLGYM treneri paredzēta izpildei tieši mūsu fitnesa klubā ar speciāliem kardio intervālu principiem, kas paātrinās vēlamo rezultātu sasniegšanas procesu.
PERSONALIZĒTA UZTURA PROGRAMMA
Jūs saņemsiet skaidrus ieteikumus par uzturu, bez liekas iedziļināšanās un papildus teorijas, kas ļaus katram viegli izprast kādas izmaiņas jāveic uzturā, lai pēc iespējas ātrāk zaudētu vēlamo ķermeņa tauku procentu, nenodarot kaitējumus savai veselībai. OWLGYM treneri motivēs jūs ievērot norādītos uztura ieteikumus katrā tikšanās reizē/treniņā.
PAPILDUS MOTIVĀCIJA PROJEKTA LAIKĀ
Projekta laikā papildus tiek radīta sacensību atmosfēra dalībnieku lokā, lai motivētu un izaicinātu projekta dalībniekus nepārtraukti strādāt ar sevi un darboties vienā ritmā ar pārējiem projekta dalībniekiem.
UNIKĀLA SISTĒMA REZULTĀTU KONTROLEI
YOU CAN DO IT rezultātu kontroles sistēma ir visu projektu panākumu pamats. Elektroniskā datu analīze ļauj izsekot dalībnieku rezultātiem, progresam un uzraudzīt sniegto pakalpojumu kvalitāti.
TIKAI NODERĪGAS TEORIJAS
Projekta laikā tiks organizēti arī teorētiskie semināri, kuros tiks izklāstīta visa nepieciešamā informācija, lai katrs izprastu kā kas strādā. Katram ir jāspēj saprast kā teorētiski strādā tas, ko jūs izjūtas uz sevis procesā!
CENAS
Lai kāds būtu jūsu mērķis, ar YOU CAN DO IT jūs to varat sasniegt ātrāk!
€449
€299
Cena "agrajiem putniņiem".
Cenu piedāvājums ir spēkā līdz 31.10.2021
Reģistrācija
€449
Cenu piedāvājums no 01.11.2021
Reģistrācija
PROJEKTA PRIEKŠROCĪBAS
REZULTĀTS
Vai vēlaties bez problēmām samazināt sava ķermeņa tauku procentu un ķermeņa aprišu apkārtmērus? Mēs piedāvājam vienkāršu risinājumu tiem, kas vēlas ievērojami uzlabot savu formu.
KOMPLEKTS
Jūs saņemsiet individuālu pieeju savam mērķim - treniņi ar treneri, uztura programma, rezultātu uzraudzība un nezūdoša motivācija.
SPECIĀLISTI
Profesionālu treneru komanda, kas atbalstīs un motivēs ik vienu dalībnieku un palīdzēs ceļā uz savu mērķa sasniegšanu!
IEPAZĪŠANĀS
Projektā laikā iepazīsiet visus grupas dalībniekus, atradīsiet sev domubiedrus un atbalstīsiet viens otru visa projekta garumā.
MOBILITĀTE
Nosacīti īsais projekta ilgums (3 mēneši) ļauj to viegli integrēt savā ikdienā un iekļaut savu darāmo darbu grafikā.
UZTURA KONSULTĀCIJAS
Jūs saņemsiet skaidrus un saprotamus uztura ieteikumus un rezultātu kontroli, lai sasniegtu labākos rezultātus!
Vēlies būt daļa no mums? Reģistrējies - mēs tev dāvinām FITNESS testēšanu!
Fitnesa (fiziskās sagatavotības) tests - DĀVANA
Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
ATSAUKSMES
Ūnijas 82, Rīga
+37127027627
info@owlgym.lv
Darba dienas:
8:00 - 22:00
Sestdiena:
9:00 - 14:00
INFORMĀCIJA par iespēju apmeklēt sporta klubu ārkārtas situācijas laikā!
Sakarā ar izmaiņām Ministru kabineta noteikumos Nr.360 un ierobežojumiem sporta klubu apmeklējumā, personām, kuras var uzrādīt
sadarbspējīgu Covid-19 digitālo sertifikātu ir iespēja apmeklēt trenažieru zāli pirms tam piesakot savu apmeklējumu.
Privātuma politika | Visas tiesības aizsargātas

SIA "OFPPRO" №40103984235
Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Daļa no izmantotām sīkdatnēm tiek izmantota reklāmas nolūkos, bet cita daļa palīdz mums padarīt personalizētāku lietotāju pieredzi. Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
APSTIPRINĀT
Close